Fröding svarar inte,

men vi andra gör det.

Hej!

Nedan hittar du kontaktinformation till några av oss på Ninetech. Vill du komma i kontakt med någon annan så hittar du alla medarbetare här. Om du har generella frågor eller osäker på vem du ska prata med kan du använda vårt formulär längst ned på sidan.

Vill du komma i kontakt med vår Service Desk (gäller dig med avtal) så gör du det via 010-470 65 95 eller support@ninetech.com, alternativt via vår supportportal https://support.ninetech.com.

Jonas Aronsson
Verkställande Direktör / CEO
073-0775611
jonas.aronsson@ninetech.com

Marianne Danielsson
Försäljning/Sales
070-6107672
marianne.danielsson@ninetech.com

Leila Andersson
Ekonomichef / CFO
073-6878512
leila.andersson@ninetech.com

Carl Drejhammar
Operativ chef / COO
072-5766413
carl.drejhammar@ninetech.com

Helena Bornstedt
Konsultchef / CSR
070-8945865
helena.bornstedt@ninetech.com

Elina Sandberg
Rekrytering / Head of recruitment
070-6909392
elina.sandberg@ninetech.com

Mattias Berglund
Head of strategy
070-7134941
mattias.berglund@ninetech.com

Fredrik Nyman
Chief Technology Officer
070-4613961
fredrik.nyman@ninetech.com

Kontakta oss via formuläret

Vår ambition är att svara på alla frågor inom två arbetsdagar.

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.